Gizlilik koruması


Bu gizlilik politikası, inanzzz.com'un ("biz" veya "bize") bu web sitesini kullandığınızda bize verdiğiniz bilgileri nasıl kullandığını ve koruduğunu belirtir.


Gizliliğinizin korunmasını sağlamayı taahhüt ediyoruz. Sizden bu web sitesini kullanırken tanımlanabileceğiniz belirli bilgileri sağlamanızı istersek, bu bilgilerin yalnızca bu gizlilik bildirimine uygun olarak kullanılacağından emin olabilirsiniz.


Bu sayfayı güncelleyerek bu politikayı zaman zaman değiştirebiliriz. Herhangi bir değişiklikten memnun olduğunuzdan emin olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmelisiniz. Bu politika 24/02/2023 tarihinden itibaren geçerlidir.


Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, 'İletişim' sayfamızı ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Ne topluyoruz


Kişisel veri


Biz kişisel verileri toplamıyoruz.


Kullanım verisi


Kullanım verileri, bu web sitesini kullanırken Google AdSense tarafından otomatik olarak toplanır. Daha fazla ayrıntı için lütfen AdSense Çevrimiçi Hizmet Şartları sayfasını ziyaret edin.


Güvenlik


Çerezleri nasıl kullanıyoruz


Çerezler, bu web sitesini kullanırken Google AdSense tarafından otomatik olarak yönetilir. Daha fazla ayrıntı için lütfen AdSense Çevrimiçi Hizmet Şartları sayfasını ziyaret edin.


Diğer web sitelerine bağlantılar


Web sitemiz, ilgilenilen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Ancak, sitemizden ayrılmak için bu bağlantıları kullandıktan sonra, diğer web sitesi üzerinde herhangi bir kontrolümüzün olmadığını bilmelisiniz. Bu nedenle, bu tür siteleri ziyaret ederken sağladığınız herhangi bir bilginin korunmasından ve gizliliğinden sorumlu olamayız ve bu tür siteler bu gizlilik bildirimine tabi değildir. Dikkatli olmalı ve söz konusu web sitesi için geçerli olan gizlilik bildirimine bakmalısınız.